scar-tissue.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
scar-tissue.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - scar-tissue.blog.bielsko.pl

ZŁY WŁOCHATY POTWÓR

Był Kwiatek, nietypowy, bo rósł nie w ziemi, a w szczęściu. Im więcej było szczęścia, tym Kwiatek był bardziej kolorowy, większy i zdrowszy. Kwiatek był zadowolony, bo miał wspaniałą przyjaciółkę- Dziewczynkę z Kolorowym Parasolem. Przyjaciółka dawała mu szczęście dzięki czemu Kwiatek rósł i był coraz piękniejszy. Ich szczęście nie trwało jednak długo, bo minął dobiero niecały miesiąc, a tą piękną przyjaźń zakłucił Pijak. Był zły i okrutny. Udawał przyjaciela Kwiatka i Dziewczynki, jednak był dla nich niedobry. W końcu Pijak zniszczył tą przyjaźń zrywając Kwiatka. Zabrał go do swojej jaskini.

Teraz Dziewczynka z Kolorowym Parasolem jest smutna. Jednak ja kocham Kwiatka i Dziwczynkę, a że jestem Walecznym Rycerzem mam plan. Nie potrafię patrzeć na smutek Dziewczynki. Zakładam więc swoją Srebrną Zbroję, wsiadam na pięknego Rudego Rumaka i zabieram Miecz Króla Artura. Pokonuje Smoki i inne Złe Potwory, na samym końcu złego Pijak. Wchodzę do jego jaskini i znajduję Kwiatka, jest prawie martwy jednak ja z pomocą mojego Rudego Rumaka wracam z nim do Dziewczynki. Dziewczynka swoim szcząściem krmi Kwiatka. Kwiatek znów jest piękny. Teraz będą żyli długo i szczęśliwie, dopuki w ich życie nie wkradnie się kolejny Włochaty Potwór...


.............................................................................................................

WIERSZ KWIATKA

Zapominam o mojej przeszłości

Zostaję sam

Chcę zostać sam

Nikogo nie kocham

Nikogo nie znam

Odchodzę w samotności

Zapominam o wszystkim i o niczym

Jestem samotnym kwiatkiem w srebrnej zbroi

Zapominam o mojej przeszłości

Zostaję sam

Nie kocham

Poznaję Dziewczynkę z Kolorowym Parasolem

Mam tylko Dziewczynkę z Kolorowym Parasolem

Ona to moje życie

Zakochuję się w niej

Z nią jestem

Bez niej być nie chcę...

Wiersz i to opowiadanie dedykuję Tarakashi...

Pamiętaj, to, że w życiu są złe chwile świadczy o tym, że nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Gdyby nie było zła nie było by i dobra. Niech to, że w Twoim życiu pojawia się zło i smutek nie wleje goryczy w twoje serce, ale daje nadzieję na nowe piękniejsze życie Dziewczynki z Kolorowa Parasolką.

Pamiętaj, że masz przyjaciół, którzy zawsze będą Cię wspierać.

Popatrz Słońce świeci...Specjalnie dla Ciebie się uśmiecha:D:D

2007-12-26 | Dodaj komentarz
Monia
2007-12-26 13:47:55
Facet to świnia, KAZDY, no moze oprocz mojego braciszka, moj ty kochany rycerzyku....nie przejmuj sie niczym i cis przez ten tlum do przodu...moj skarb;* hehe
AndreW
2007-12-26 14:45:27
Jaaakie boskie super podoba mi sie^^:)
Klili;p;p
2007-12-26 15:32:30
Jak ty lubisz dobijać innych ludzi...ech biedni Ci twoi koledzy:) dobrze że mnie kochasz^^
Komentarzy (5)

Świat Wesołych;P

  
Z okazji Świąt nadchodzących, życzę Wam, co następuje:
Życie niech Wam płynie bez zbędnych wysiłków, a te niezbędne niech plon dają najwyższy...
Ciesz się z małych rzeczy, a i coś dużego niech się czasem trafi:)
Życzę Wam odrobiny humoru:D, a i odrobina romantyzmu czasem też nie zawadzi...
Życzę Wam domu, co zawsze jest ostoją i wielu prawdziwych przyjaciół przy Twoim boku, którzy będą Cię wspierać:)
Przeżyjcie te Święta duchowo z rodziną, ażeby były pełne szczęścia, miłości i oczywiście zdrowia.
A Stary Rok pożegnajcie zabawą i chwiejnym krokiem;P
Erlay;*
2007-12-23 | Dodaj komentarz
Ty wiesz kto
2007-12-24 03:15:12
dzienks i thx i siemanko i joł i mery krismes
Erlay
2007-12-24 14:59:05
Nie wiem kto...milo by bylo jakbys napisal^^;P
Ty wiesz kto
2007-12-25 17:22:26
jak to kto ? no ja!
Erlay
2007-12-25 18:26:47
No ale jaka/ jaki ja ba ja jajów znam dużo^^;P Napisz tak konkretniej:)
Erlay
2007-12-26 11:28:33
Ja wiem, ja wszystko wiem!!! Pozdrowienia dla Ty wiesz Kogo:):D:D

Otworzyłem usta w nadziei, że prawda okaże się nieprawdą, odmówiłem przyjęcia jej do wiadomości.
Teraz czuję się chory, cholera, co mam robić, ciągle tylko straty.
Kiedy spotkałem cię po raz pierwszy, siedziałeś za kulisami,ubrany byle jak,
Nigdy się o tym nie dowiedziałeś, ale bardzo chciałem, żebyś odwzajemnił moją miłość.
Leżąc na podłodze, opuściłeś swoje ciało.
Kiedy zwycięstwa są porażkami, a porażki jedynym wyjściem,
Tak trudno zostać, chyba teraz już wiesz.
Tak bardzo Cię kocham...
Lubiłem twoje wąsy i lubiłam dołek w twojej brodzie, twoje jasnoniebieskie oczy.
Malowałeś obrazy, bo ten, kto bardzo cierpi, może tak wiele dać, mnie tak wiele dałeś...

By Anthony Kiedis

Wiersz został napisany, aby wyrazić miłość Autora do Kurta Cobain'a. Było to w dzień śmierci Kurt'a. Podkreślam jednak...to była miłość bliźniego do bliźniego, Autor nie jest gejem!!!

Uwielbiam ten wiersz...

2007-12-21 | Dodaj komentarz
:)
2007-12-22 08:01:33
Anka dostaniesz lanie od jan(k)a
Erlay
2007-12-22 10:04:03
Czemu dostane lanie od Jan(k)a, kim jest Jane(k), bom nie rozumim;P
Erlay
2007-12-22 10:04:41
Och nie już rozumim...chyba;P

Z powodu braku weny twórczej i niemożliwości napisania czegokolwiek, jak i wielkiego kaprysu, który nie pozwalał mi wybrać któregoś ze starych wierszy, które wcale nie są takie stare i nie zawsze przypominają wiersze, postanowiłam zamieścić felieton, który i tak bym zamieściła. Korzystając wiec ze sprzyjających okoliczności zamieszczam:)

‘Czemu wyglądam tak, a nie inaczej?', ‘Czemu nie jestem ładniejsza?'. To i serie innych pytań zadaje wiele dziewczyn, kiedy stają przed lustrem. Pytam- DLACZEGO?! Postaram się, więc, aby słowa typu ‘Chcę wyglądać inaczej, lepiej' już nigdy nie zagościły w waszym słowniku.

Każda dziewczyna, w XXIw. chciałaby być piękna, wysportowana, szczupła. Chciałaby mieć mniejszy nos, większe oczy, usta, inne włosy. Porównuje się do swoich idolek. Jednak jak bardzo by się nie starała, nigdy nie osiągnie tego, co chce. Nawet sławne, piękne kobiety, chciałyby być piękniejsze, (no nie licząc, że mogą sobie zrobić operację plastyczną) nie będą! Każda z was mimo wszystko jest piękna. Nie przejmuj się pryszczem tu, czy tam. Nie przejmuj się, że masz kilka kilo nadwagi. Nie przejmuj się detalami!!!

Wierzcie mi, że czasem te detale, którymi się tak przejmujecie dodają wam uroku. Może wam się zdawać, że przez kolejnego pryszcza, chłopak, w którym kochasz się już dobre pół roku (czy ile tam chcecie xD) nie zwróci na was uwagi. Jeżeli nie zwróci, jego strata. To dowód, że dla niego liczy się wygląd, nie charakter.

Fakt, najpierw patrzy się na wygląd, ale nie o sam wygląd przecież tu chodzi. Jeżeli chłopak jest inteligentny, to o tym dobrze wie!

Bardzo często naprawdę ładne dziewczyny, z wielkim powodzeniem, marnują tyle czasu, na to, co w nich brzydkie, że nie zauważają prawdziwych uroków życia. A po co? Jeżeli przestaniesz się tym przejmować zauważysz, że ten niebieskooki blondyn z 3f też się w tobie kocha (tak Asiu, o niego chodzi:D;*). I, co? I wielki romans gotowy. A tak, to niejedno (miłość i inne sprytne patenty) uciekną wam sprzed nosa. Zapytam raz jeszcze...Po, co?!

Po przeczytaniu tego, znów popatrzcie w lustro i tym razem nie wytykajcie sobie rzeczy raczej na minus, a raczej znajdźcie rzeczy piękne i nietypowe. A może tym razem waszą „wadę" uznacie za zaletę.

Pamiętajcie „najważniejsze niewidoczne dla oczu, dobrze widzi się tylko sercem". Najważniejszy jest charakter. Ja na ten przykład jestem wredną zołzą i mimo swojego długiego już żywota na tej planecie i spotkania dwóch wielkich miłości, a także wmawianiu przez moje koleżanki, jaka ta ja piękna jestem, nie miałam ani razu chłopaka. No nie licząc Arbata, który jest 3 miłością mojego życia xD, ale jego raczej trudno uznać za chłopaka...Ale sexowny jest...:D(Arbat- mój koń dla niewtajemniczonych:))

Dlatego zamiast bezskutecznie pracować nad swoim i tak już pewnie ładnym wyglądem popracujcie nad swoim charakterem. Mi się w sumie nie chce, bo ja wolę zakwasy po skokach na Arbacie, niż chłopaka, dlatego mnie się to nie tyczy.

Jeszcze jedno... Cieszcie się, że nie jesteście próżnymi ( i tu przepraszam za wyrażenie) dupami, które patrzą w lustro odrzucają włosy do tyłu i myślą, jakie to one nie są. To tak zwany żal.pl (czyt. żal pe el:)xD)

Jeżeli już jednak uważacie, że nie możecie zaakceptować swojego wyglądu, spróbujcie rozpuścić włosy, nie dać ich za ucho itp. zmienić fryzurę(nie wiem...inny kucyk, czy coś:P), iść do fryzjera, a tu dla odważnych- zmienić kolor. Wiecie ile to może zmienić?! Bardzo dużo!!!

Piszę jeszcze raz na dodanie otuchy przed spojrzeniem w lustro:)

JESTEŚCIE PIĘKNE!!!!!!!

Powtarzajcie to sobie, zawsze przed popatrzeniem w lustro. W końcu w to uwierzycie:). I jeszcze jedno...Nie szukajcie piękniejszych od siebie, bo i tak nie znajdziecie:).

BĘDZIE BOSKO- MUSICIE TYLKO CHCIEĆ:D

Pozdrawiam, całuje i cholera, co tam jeszcze można i powodzenia w podwyższaniu swojej samoocen xD

KOCHAM WAS

Erlay:*

2007-12-19 | Dodaj komentarz
Różowa Barbi:*
2007-12-20 15:16:20
Pogieło!!! Odcudzac sie caly czas trzeba, i na solarium raz w tygodniu!!! A do fryzjera i tak chodze... Jestem piekna, najpiekniejsza ze wszystkich... I nikomu ten post nie poprawi samooceny...zwlaszcza jak mnie zobaczy!!!!!!!!!!Żenada;/
Erlay
2007-12-20 15:18:18
Hahaha...Moniczko... No bardzo zabawny ten komentarz...żabije jak dorwę... a żabiję jest specjalnie przez "ż"...ty wiesz o co kaman;P xD
MoOnia x de
2007-12-20 15:48:39
Mi się moja kochana podoba... no nudzi mi się... a szkole przed świętami żadnych akcji robić nie mozna, bo ja chce bilety na koncerty jakieś fajne, ale żeby je mieć, to trzeba mieć kasę... A żeby mieć kasę, to aniołek musi przynieść... A aniołki lubią grzeczne dziweczynki:)Grzeczne dziewczynki nie przeklinają, dlatego- WTF- What'sTheFlower?;P hłe hłe nie ma jak dobry komentarz:)... śmiesznie jest na papryczkach, ale tez fajnie xD
AnrdeW
2007-12-20 20:10:59
Och jak to dobrze, ze faceci nie maja takich problemow...inaczej to bym zabil hłe hłe....moja małpeczka(czytaj moja siostrzyczka xD) tez jakos sie swoim wygladem nie przejmuje....uf...starczaja mi "kolezanki" w sql....masakra...mozna takie zabic....ale one raczej mowia tak zeby im powtarzac jakie sa piekne, a nie ze kompleksy maja KC mój śmieszny potworku:*
Cziqita
2007-12-20 20:40:56
Jeeeeeee tam... ja tam wole wiersz...mnie tam moj wyglad nie obchodzi, wole wiersz... duzo bardziej twoj niz Czesia o miłosci (mam na mysli Miłosza) mr....taki mroczny extra^^^
Komentarzy (1)

SMUTNA PIOSENKA

  

Mój pierwszy opublikowany wiersz, w ogóle pierwszy w mojej karierze;P...

Ja go lubię, ale czy obiektywnie?

Smutna piosenka

Wiesz dokładnie gdzie są nieba bramy.

Znasz każdy centymetr drogi na pamięć,

Jednak nie, nie dostaniesz do nich klucza.

Chćbyś nie wiem, jak bardzo się starał.

Ty już umarłeś, choć dobrze o tym nie wiesz.

Ty już nie wrócisz, to koniec twych marzeń.

Jesteś wypaczony, jesteś cieniem,

Niemajacym cienia.

Diabeł, co noc odwiedza cię,

Myślisz, że to anioł,

Jednak, nie...

Dziś nadchodzi już twój koniec.

Jedziesz starym cadillac'iem,

Po autostradzie.

Sam na to wszystko zapracowałeś,

Teraz wszystko niszczysz.

Patrzysz na miasto,w którym mieszkałeś,

Patrzysz na drogi, ulice, domy, mosty,

Mosty, które tak kochałeś.

Dziś oddajesz życie pod jednym z nich,

Wbijasz igłe w ramie, potem

Podcinasz żyły.

Tak smutna pisenka,

To smutna piosenka.

Dzielsz swoją śmierć z ptakami,

Tylko one naprawdę cię znają.

Szatan zabiera twoja duszę.

Teraz już wiesz...to koniec.

Może trochę zbyt mroczny, ale ja o kwiatkach, miłości i jednorożcach pisać nie umiem. Dlatego, może czasem mój wiersz skończy się bardziej pogodnie, ale to tyle, cudów się nie spodziewajcie... Moze czasem...Zdaża mi sie lepszy dzień... Czekajcie więc:)

2007-12-19 | Dodaj komentarz
Erlay
2008-05-20 20:15:25
Ech..tak już pisać nie umiem;( c(:

Informacje:


pisanie przenosi mnie w inny wymiar. tam gdzie nie ma Was, a gdzie ja żyję!

Archiwum:


2010
» październik (1)

2009
» kwiecień (1)
» marzec (1)
» luty (3)
» styczeń (6)

2008
» grudzień (1)
» listopad (6)
» październik (3)
» wrzesień (3)
» sierpień (3)
» lipiec (4)
» czerwiec (2)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (6)
» luty (4)
» styczeń (1)

2007
» grudzień (10)

Ostatnie komentarze


[:>]
Wszystko cudnie tylko kto Ci pozwolił umieszczać cudze zdjęcia? Jakoś właścicielka tego zdjęcia (osoba na...
[Erlay]
oj wybacz mi, ale takie rzeczy na pewno nie na tym blogu! :)
[ula]
Witam..Naszym Ojcem w Niebie jest jezus Chrystus a my jestesmy synami i corkami Bozymi ,gdy...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 271510
Newsów: 71
Komentarzy: 989
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
. cementary where I marry the S e a . , blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała